KYLIAN MBAPPÉ YENİ NESLE İLHAM OLMA PEŞİNDE OAKLEY EKİBİNE KATILIYOR

KYLIAN MBAPPÉ YENİ NESLE İLHAM OLMA PEŞİNDE OAKLEY EKİBİNE KATILIYOR

Oakley, global bir futbol yıldızıyla iş birliği yapıyor ve yeni “Be Who You Are” kampanyasında sahne ışığını, yıldızın saha dışındaki kişiliğine çeviriyor.

Bugün Oakley®, Paris Saint-Germain forveti Fransız futbolcu Kylian Mbappé ile yıllar sürecek yeni bir ortaklığın haberini verdi. Henüz 23 yaşında olan Mbappé, şimdiden kendi neslinde büyük bir yetenek olarak kabul ediliyor ancak Oakley ile olan ortaklığı yalnızca sahada başardıklarından dolayı değil, saha dışındaki kişiliğinden ötürü doğan bir ortaklık. Markanın yeni “Be Who You Are” kampanya filmi, Mbappé’nin yolculuğunu anlatıyor ve kişisel tutumu ile ruhunu öne çıkarıyor. 

Mbappé, sıkı çalışma ve istikrarla gerçekleştirilemeyecek bir hayal olmadığını gösterdi. Onu oyunun zirvesine taşıyan sadece yeteneği değildi; cesaretti. Kupaların ve zaferlerin arkasında, global futbol dünyasının zirvesine ulaşmak için durmadan çalışan ve aldığı övgüleri sonuna kadar hak eden genç bir adam var. Bu başarılara rağmen, alçakgönüllülüğünden ödün vermeyip köklerini asla unutmayan Mbappe, başkalarına da kendi kişisel yolculuklarında ilham verme umuduyla, bu mesajı paylaşmak konusunda son derece hevesli. Paris’in banliyölerinde dünyaya gelen ve ülkesini Dünya Kupası zaferiyle en büyük sahneye taşıma hayali kuran bir çocuğun hikâyesini anlatan “Be Who You Are” kampanyası kısa filminin ana fikrini de bu mesaj oluşturuyor. 

“Futbola gelince beni herkes biliyor; şimdi ise saha dışındaki hikâyemi paylaşmak ve global anlamda gençlere ilham vermek için yapmak istediklerimi destekleyen bir markayla iş birliği hâlinde olduğum için çok heyecanlıyım,” diyor Kylian Mbappé. “Oakley’nin tutumuyla, ezber bozan yenilikçi ruhuyla ve olumlu değişim yaratma motivasyonuyla birçok yönden bağ kurabiliyorum. “Be Who You Are” mesajı bende çok güçlü bir etki uyandırdı ve olduğun gibi olma inancını ve bu öz güveni başkalarına aşılamaya yardım etmek istiyorum. Elbette, gözlükler de son derece havalı. Kato’yu taktığınızda gerçekten bir süper kahraman gibi hissediyorsunuz!”

Oakley Global Pazarlama Müdürü Caio Amato “Sporcuları bize sürekli olarak dokunulmaz idoller olarak gösteren bir dünyada yaşıyoruz,” diyor. “Ancak Oakley olarak sporcuların yalnızca fiziksel güçleri, hızları veya isabetlilikleriyle değil, kalplerinin gücü, nezaketleri ve empatileri ile de değerlendirilmesi gerektiğine inanıyoruz. Kylian’ın bunu temsil ettiği fikrindeyiz: Görevinin sporun ötesinde olduğunu, gelecek nesillere kendilerine inanmaları ve oldukları gibi olmaları için öncülük etmesi ve ilham vermesi gerektiğini anlayan harika bir insan.” 

Mbappé, saha dışında Oakley’nin ikonik yaşam tarzı gözlük koleksiyonunu destekleyecek. Koleksiyonda 2021’de piyasaya sürülmesiyle birlikte sektörde devrim yaratan, çığır açan Kato da yer alıyor. Mbappé, markaya getirdiği karşı konulmaz enerjisi ve kişiliği ile yıllar boyunca ürün lansmanlarını desteklemeye devam edecek.

İş birliğini başlangıcı niteliğindeki Oakley ve Kylian Mbappé duyurusu Be Who You Are Videosu 13 Ocak saat 18.00’te CEST (yerel saat 19.00’te) @Oakley Instagram hesabında yayınlanacak.

Oakley hakkında ayrıntılı bilgi için lütfen Oakley.com adresini ziyaret edin.

Oakley Inc. Hakkında

1975 yılında kurulan ve merkezi Güney California’da bulunan Oakley, dünyanın önde gelen ürün tasarımı ve spor performansı markalarından biridir. 800’den fazla patenti olan Oakley, büyük işlere ilham veren ürünler ve deneyimler yaratmak için tasarım ve yeniliği kullanmaya takıntılı yaratıcılar, mucitler, idealistler ve bilim adamlarından oluşan bir kültürdür. Bu felsefe, dünya çapında sporcuların mümkün olan en üst düzeyde rekabet etmek için güvendikleri ürünler sayesinde Oakley’yi piyasanın en ikonik ve eşsiz markalarından biri hâline getirdi. Oakley, markanın tüm güneş gözlükleri, reçeteli gözlükleri ve premium gözlüklerine entegre edilmiş, darbe direnci ve UV korumasının yanı sıra benzersiz netlik ve hassasiyet özellikleri bulunan High Definition Optics® lensleriyle bilinir. Oakley, dünyanın önde gelen spor gözlük markalarından biri olarak bulunduğu konumu giyim ve aksesuar alanlarına da genişletti. Oakley’nin erkekler ve kadınlar için Spor Performansına hitap eden, Yaşam Tarzına sahip ve Aktif tüketicilerin ilgisini çeken ürün yelpazeleri vardır. Oakley, Luxottica Group’un bir yan kuruluşudur. Ayrıntılı bilgi için: www.oakley.com.

Oakley®, Oakley, Inc. şirketinin ticari markasıdır.

© 2016 Oakley, Inc. Tüm hakları saklıdır.

Bizimle iletişim kur
CLAIRE BARRY OAKLEY GLOBAL PR DIRECTOR
CLAIRE BARRY OAKLEY GLOBAL PR DIRECTOR