OAKLEY® EN İYİ SPORCULARLA GELİŞTİRDİĞİ VE TASARLADIĞI YENİ 2022 KAR KOLEKSİYONUNU SATIŞA SUNUYOR

OAKLEY® EN İYİ SPORCULARLA GELİŞTİRDİĞİ VE TASARLADIĞI YENİ 2022 KAR KOLEKSİYONUNU SATIŞA SUNUYOR

Oakley®'nin 2022 Kar Koleksiyonu, şampiyonluklara sahip olan Team Oakley sporcularından oluşan bir kadroyla birlikte hazırlandı. Koleksiyon, hem dağda hem de dağın dışında kendini adamışlığı ve sporculardan etkilenen teknoloji, tasarım ve işlevsellik doğrultusunda sürekli arayışı temsil ediyor. Benzersiz renk kombinasyonları ve desenlerde satışa sunulan 2022 kar koleksiyonu, işlevselliği, şık ve estetik görüntüsü ile performansı sorunsuz bir şekilde yükseltirken bu gözlükleri takanları kendileri olma konusunda cesaretlendiriyor. Oakley, bu koleksiyona ek olarak çeşitli Team Oakley kar sporcularının sporda ve sporun ötesinde kendilerini geliştirme yolculuklarını vurgulayarak Be Who You Are video serileri yayınlıyor.

Kumaş teknolojisi, tasarım ve yapımdaki en yeni gelişmelerin kullanıldığı 2022 Kar Koleksiyonu, Oakley'nin yüksek kaliteli, sporculuk odaklı kar kıyafetleri üretme konusundaki bağlılığını ortaya koyuyor. Bu yılki koleksiyonda, Mikaela Shiffrin, Aleksander Aamodt Kilde, Jamie Anderson, Sage Kotsenburg ve Ståle Sandbech gibi Team Oakley sporcularının yarattığı çeşitli kar stilleri bulunuyor. Yüksek kaliteli gözlükler, kasklar, ceketler, pantolonlar, yelekler ve kar aksesuarlarının tümü, sporculardan ilham alan ayrıntılara ve özel üretim tasarıma sahip yüksek performanslı teknolojideki kumaşlardan yapılmıştır. Ortaya çıkan koleksiyon, çeşitli zorlu şartlarda kendilerinden ve kar giysilerinden en iyisini bekleyenlere hitap ediyor.

MIKAELA SHIFFRIN

Mikaela Shiffrin, 12 profesyonel alp disiplini kayak sezonu boyunca kendini tarihin gelmiş geçmiş en iyi kayakçılarından biri olarak kanıtlamıştır. Şampiyon sporcu, Kuzey Işıklarının doğa harikası özelliğinden ilham alan imza serisi Flight Deck gözlüğü için Oakley ile iş birliği yaptı. Shiffrin'in, savaş pilotlarının kask siperliklerinden ilham alan ve geniş Prizm Jade Iridium camları bulunan çerçevesiz bir tasarıma sahip Flight Deck gözlüğü, görüş alanınızı en üst düzeye çıkararak yamaçlardaki tek bir anı bile kaçırmamanızı sağlıyor. Shiffrin’in Flight Deck gözlüğünün renk paletinde mavi ve açık morun farklı tonları yer alıyor; kayıştaki desen ise dans eden parlak kuzey ışıklarını yansıtıyor. 

ALEKSANDER AAMODT KILDE

Aleksander Aamodt Kilde, olağanüstü sportif yeteneğiyle hakimiyetini sürdürüyor. Etkileyici Norveçli kayak yarışçısı, sürtünmeyi azaltmak ve kesintisiz hava akışı sağlamak için yarım çerçeveli Prizm Sapphire Iridium camlı imza serisi Flight Path gözlük modeli için Oakley ile birlikte çalıştı. Kilde’nin gözlükleri, İskandinav atalarından ilham alan Viking sembollerini veya "rünleri" betimleyen grafik bir temaya sahiptir. Ayrıca kayakçı, bu yeni reklam kampanyasında taktığını gördüğümüz, spor esnasında zor hareketler yaparken boynu ve vücudu korumak için benzersiz bir arka tasarıma sahip M-Forge kompozit kabuklu ARC5 kaskını yaratmak ve geliştirmek için geçen yıl Oakley ile iş birliği yapmıştı.

JAMIE ANDERSON

Jamie Anderson, dünyanın en iyi snowboardcularından biridir ve bu şekilde tanınmasının haklı bir sebebi vardır. Üç defa Olimpiyat madalyası kazanan sporcu, Oakley ile iş birliği yaparak kışa ve plaja olan sevgisini yansıtan bir baskı yaratmak için batik süblimasyonla kaynaşmış benzersiz bir bandana desenine sahip sporcu kıyafeti koleksiyonu tasarladı. Aurora RC Isı Yalıtımlı Ceket, zorlu hava şartlarında kuru tutan ve rahat etmenizi sağlayan dayanıklı, su geçirmez bir kaplamaya sahiptir. Aurora RC Isı Yalıtımlı Ceketin modern tasarımı, gelişmiş hareket alanı sağlamak için aynı dayanıklı, su geçirmez kaplamaya ve tamamen esnek malzemeye sahip olan TC Dharma Softshell Tulumda da kendini göstermektedir. Ayarlanabilir askıları ve Velcro® etiketli elastik kemeri, uzun süren rahatlık sağlıyor. Anderson'ın sporcu koleksiyonunun kendinden emin ve modaya uygun tasarımı, kullanıcılara birçok şiddetli hava olayı ve şartında rahatlık sağlıyor.

Jamie'nin baştan aşağı görünümünü tamamlayan Prizm Black Iridium camlara sahip imza serisi Line Miner gözlüğü, dış giyim eşyası çeşitleriyle eşleşen uyum, işlev ve tarz sunuyor. Anderson'ın Silver White Poseidon rengindeki MOD5 kaskla birleştirilen sporcu koleksiyonu, kendisinin feminen gücünü, kararlılığını ve eğlenceli kişiliğini yansıtan bir renk paletiyle tam bir kar kıyafeti ve aksesuarı görünümü ortaya koyuyor.  

SAGE KOTSENBURG

Sage Kotsenburg, beş yaşındayken snowboard yapmayı öğrenip yalnızca 12 yaşındayken Amerika Açık'ta ilk yarışına çıkmasından başlayarak, kayak tahtasına bağlandığı her an benzersiz bir yörüngede olmuştur. Kırsal snowboardcunun imza serisi Line Miner L'nin arkasındaki ilham, memleketi Utah'tan geliyor. Gözlüğün kayışında, hareket yanılsaması yaratması için Wasatch Sıradağlarının topografik haritası bulunuyor. Kotsenburg'ün Prizm Sage Gold Iridium ile donatılan gözlüğü, daha fazla ayrıntıyı görebilmeniz için kontrastı artıran değişken bir cam rengine sahiptir. Sağlamlık için Dura-Matter Mix hibrit kabuk tasarımına sahip MOD5 kaskla birleştirilen bu gözlük ve kask ikilisi, günübirlik kırsal keşif gezisinde kullanılabilecek en iyi kombinasyondur.

Kotsenburg’ün sporcu koleksiyonunda, her türlü dağ koşuluna uygun parlak kırmızı ve siyah renk yelpazesine sahip kıyafet ve aksesuarlar da bulunuyor. İster karlı bir tepede trekking yapıyor olun, ister gözde board ya da kayak pistlerinden birinde yürüyor olun, TC Earth Shell Ceket şık dış katmanıyla farkınızı ortaya koymanızı sağlıyor. Gelişmiş su geçirmezlik teknolojisi ve esnek kumaşları, üst düzey rahatlık ve hareket kabiliyetine kavuşmanız için sizi kuru tutup hareketlerinize uyum sağlıyor. Tam koruma amacıyla aynı gelişmiş su geçirmezlik teknolojisine ve hareketler artıp sizi ısıttığında hızlı soğuma için kalça kısmının içinde havalandırma deliklerine sahip olan TC Earth Shell Pantolon, yamaçlarda geçen bir gün için en uygun giysiyi tamamlıyor. Kotsenburg'ün sporcu koleksiyonunda, ne zaman isterseniz giyebileceğiniz, stil öncüsü parçalar bulunuyor.

STÅLE SANDBECH

Ståle Sandbech, kendine özgü tarzıyla ve sonuçları ne olursa olsun büyük oynamasıyla tanınır. 2022 sporcu koleksiyonunda, Stale'in kendi tarzını ortaya koyarken Oakley'nin başlardaki asi dönemlerinden ilham alan yüksek performans için tasarlanmış dış giyim eşyaları bulunuyor. TC Gunn 2.0 RC Shell Ceket dikkat çekici bir baskıya sahip son derece dayanıklı, su geçirmez bir kaplamaya sahiptir ve bu özellikler, ceketi soğuk ve yağmurlu hava şartları için yüksek kaliteli bir seçenek haline getiriyor. Sıcaklık ve doğa şartlarıyla başa çıkabilmeniz için ısı yalıtımlı yapısı ve ayarlanabilir kalıbı ile hava şartları nasıl olursa olsun dağda keşfedeceklerinizin ötesine geçebileceksiniz. Performansınızı bir üst seviyeye taşımak istiyorsanız TC Gunn 2.0 RC Tulum sizin için en doğru tercih olacaktır. Su geçirmez kaplaması, bantlı dikişleri ve su sızdırmaz cepleri ile TC Gunn 2.0 RC Tulum, kış giyiminize tarz ve işlevsellik katıyor.

Sandbech'in sporcu koleksiyonu, çeşitli ışık ve kar koşullarıyla baş etmek ve dağdaki kontrastları görmenize yardımcı olmak için tasarlanmış, Prizm Black Iridium camları olan imza serisi Line Miner gözlükleriyle tamamlandı. Sandbech, bir önceki gözlük tasarımını Oakley markasının geçmiş modellerini yansıtan yenilenmiş çatlak desenli baskı, esnek bant ve kafatası logolarıyla modernize etti. Tam dayanıklılık sağlamak için Dura-Matter yapısına sahip MOD1 PRO kask ile uyumlu sporcu koleksiyonu, Sandbech'in benzersiz enerjisini yansıtan yüksek performans için tasarlanmış dış giyim eşyalarından ve aksesuarlarından oluşan uyumlu bir seçkidir.

10 Kasım’dan itibaren, 2022 kar koleksiyonu Be Who You Are videolarını izlemek için Oakley'nin Instagram hesabına ve YouTube kanalına göz atın. Oakley’nin 2022 kar koleksiyonu mağazalarda ve Oakley.com internet sitesinde satışa sunulacak.

Bizimle iletişim kur
CLAIRE BARRY OAKLEY GLOBAL PR DIRECTOR
CLAIRE BARRY OAKLEY GLOBAL PR DIRECTOR