İHTİYAÇ DUYDUĞUNUZ HER ŞEY, DUYMADIĞINIZ HİÇBİR ŞEY: OAKLEY RE:SUBZERO’YU PİYASAYA SÜRÜYOR

İHTİYAÇ DUYDUĞUNUZ HER ŞEY, DUYMADIĞINIZ HİÇBİR ŞEY: OAKLEY RE:SUBZERO’YU PİYASAYA SÜRÜYOR

Hiç Bitmeyen Kendini İyileştirme Yolculuğunu Hafifletmek İçin 30 Yıllık Yenilik 24 Gram’a Sıkıştırıldı

Oakley® bugün, bir koşu veya egzersiz oturumu sırasında ya da kendini iyileştirme arayışında ter dökerken giymeniz için tasarlanan ileri ve hafif bir çerçeve olan Re:SubZero ile yeniliği bir sonraki seviyeye çıkarıyor. Markanın sektörü alt üst eden PhysioMorphic Geometry başvurusu ile birlikte Re:SubZero kullanıcılara anda kalmaları ve tekil bir çerçeveden daha sakin bir geleceğe doğru bakmaları için ihtiyaçları olan her şeyi sağlıyor. Yenilik ile donatılmış ve sadece 24 gram: hiçbir şey takmıyormuşsunuz gibi ama enerjinizi ilerlemeye yönlendirmek için ihtiyacınız olan her şey var.

Spor insanların daha sağlıklı ve hafif bir hayat sürdürmeleri için bir yol sağlıyor. Koşarken, egzersiz yaparken veya sadece geleneksel oyun sahasının ötesinde sadece aktif hareket ederken takabileceğiniz bir çerçeve olan Re:SubZero’nun oluşturulmasına esin kaynağı olan şey de işte bu inanç. Re:SubZero’nun misyonu, yolculuğunuz nerede başlarsa başlasın veya biterse bitsin hareketin faydalarını görmektir. Çerçeve, fiziksel olarak hareket etmeyi ve spor ile hayatlarını iyileştirmeyi seven herkes için tasarlanmıştır. Yalnızca 24 gram olan bu çerçeve, terleten aktivitelerin öncesinde, bu aktiviteler sırasında veya bu aktivitelerden sonra kullanılabilecek mükemmel ve hafif bir refakatçidir ve hepimizi hiç bitmeyen kendimizi iyileştirme yolculuğunda birleştirir.

“Yaşadığımız zaman gibi zamanlarda insanların sporu daha iyi bir yaşama giden bir platform olarak kullanmasını ve daha iyi bir topluluğu ve bunun sonucunda daha iyi bir dünyayı teşvik etmek gibi bir görevimiz var. Spor rahatlatır, birleştirir, iyileştirir ve dönüştürür.” şeklinde konuşan Oakley Global Pazarlama Müdürü Caio Amato, sözlerine şöyle devam etti: “RE:SUBZERO, seviyeleri ne olursa olsun her bir müşterinin taşıdığı ağır yükü hafifletmesi için muhteşem bir deneyim oluşturmaya yönetik takıntımızın bir sonucudur. 30 yıllık büyük yenilik sadece 24 gram! Kendinizin en iyi versiyonunu aramanız için oldukça hafif ve çok yönlü bir deneyim”

Yeni gözlük yalnızca Oakley gibi bir markanın sunabileceği bir teknoloji ile donatıldı.  Çerçeve, bir çerçevenin yapısal özelliklerini taklit eden temel alanlarda artırılmış bir kavrayışa ve sertliğe sahip bir cam kullanılmasına izin veren bir sektör devrimi olan PhysioMorphic Geometry’ye sahip. İnsan deneyimlerinin yanı sıra doğanın kanunlarından ilham alan PhysioMorphic Geometry, gözlüğün sınırlar olmadan tasarlanabilmesine ve geliştirilebilmesine ve camların hiçbir şekil sınırlaması olmadan yapılabilmesine olanak tanıyor. Bu eşsiz özellik, bir çerçevenin sınırlamaları olmadan kusursuz bir tasarım ve maske benzeri uyumu beraberinde getiriyor.

Benzersiz cam eklemesi Oakley simgesinin cam, menteşe, sap ve simgenin düz, eşsiz bir tasarım ile bir araya gelmesini sağlıyor. Güneş gözlükleri, farklı kalınlık ve derinlikteki iki adet Unobtainium® burun pedleri çeşitli bitişlere izin vererek mükemmel uyum ve kaymayan tutuş sağlarken rengi ve kontrastı eşsiz shield cam tasarımıyla beraber iyileştirmek üzere tasarlanmış Prizm™ Cam Teknolojisi ile donatılmıştır.

Re:SubZero, küresel Oakley topluluğuna bu son derece hafif gözlüğe sıkıştırılan yeniliği vurgulayan teknolojiyi ilerletme yaklaşımını büyüten, artırılmış gerçekliğin etkin olduğu bir yolculuk ile tanıtıldı. İzleyiciler, bir mobil cihaz kullanarak artırılmış gerçeklik grafikleri aracılığıyla derinlemesine bilgi aldı ve kendilerine çerçevenin her bir unsurunun geliştirilmesi hakkında bir özet sunuldu. Güneş gözlüğünün kendisi, hafif tasarımını vurgulamak üzere havada asılı olduğu bir bölmede sunuldu.

Re:SubZero, ikonik, arşivsel ürünleri günümüzde tekrar yorumlayan MUZM platformunun bir parçası olan bir çerçeve olan Sub Zero’nun tekrar piyasaya sürülmesinden yalnızca haftalar sonra ortaya koyuldu.

Oakley’nin Re:SubZero gözlüğü, 12 Mayıs tarihinde saat 19:00 itibariyle Oakley web sitesinde ve seçilmiş Oakley mağazalarında mevcut olacak. Ayrıca, Oakley Ekibi sporcuları olan Aori Nishimura, Aaron Jones ve Andre De Grasse’yi kampanyada yakalayın: Oakley YouTube @oakley #resubzero.

Bizimle iletişim kur
CLAIRE BARRY OAKLEY GLOBAL PR DIRECTOR
CLAIRE BARRY OAKLEY GLOBAL PR DIRECTOR