HAREKETLİ KADINLARA GÜÇ VEREN OAKLEY®, KADINLARA YÖNELİK KOLEKSİYONUNA YENİ GÜNEŞ GÖZLÜKLERİ VE REÇETELİ MODELLER EKLİYOR

HAREKETLİ KADINLARA GÜÇ VEREN OAKLEY®, KADINLARA YÖNELİK KOLEKSİYONUNA YENİ GÜNEŞ GÖZLÜKLERİ VE REÇETELİ MODELLER EKLİYOR

Oakley®’i harekete geçiren şey her zaman statükoyu yok saymak olmuştur; yani kadınlara yönelik güneş gözlüğü serimizi yeniden oluştururken kuralları çiğnemek çok kolay oldu! Sportif işlevselliği günlük görünümle birleştiren bir tasarım yaklaşımıyla başladık; ardından “görünüm uygunluğu ve kalitesini” yeniden tanımlamak için yenilikçi ayrıntılar ekledik. Son olarak konforu ve görüş netliğini artırmak için belli belirsiz modern dokunuşlar ekledik.

Fırsat: Günümüzün ilerici güçlü kadınlarını etkileyen tasarım yaklaşımı aracılığıyla, kadınlarımızın iş dünyasında yaratılan ivme ve eşitliğin üzerine eklemeye devam edin. Şık ayrıntılar ile biçimleri, fitness’tan sosyal etkinliklere kadar birçok gözlük ortamına yönelik amaç odaklı son teknoloji mühendislik ile birleştirerek yarattığımız mirastan faydalanın.

Sonuç, kadınların nasıl bir etkinlikte olurlarsa olsunlar gün boyu takmak isteyecekleri benzersiz bir güneş gözlüğü koleksiyonu.

OAKLEY’İN TRAILING POINT TASARIMI İŞLEVSELLİĞİ TARZLA BİRLEŞTİRİYOR

Spor birliğini, yaşam tarzını gösteren bir tasarımla yansıtan Trailing Point, yarım çerçeveli yapısıyla güçlü görüş ve havalandırma sağlıyor. Sportif işlevsellikle tarzı birleştiren çok yönlü çerçeve, şüphesiz günümüz modern kadınının düşünce yapısını onurlandırıyor.

ÇOK YÖNLÜ SIDE SWEPT HER FAALİYETE UYAR

Side Swept, karemsi bir çerçeveyi, değiştirilmiş bir kedi gözü biçimi ve metal ayrıntılarla birleştirerek modern ve zarif bir görünüm yaratıyor. Bu çok yönlü güneş gözlüğü, fitness’tan sosyal etkinliklere kadar günlük faaliyetlere kolayca uyum sağlayan unutulmaz aynı zamanda oldukça işlevsel bir stili ortaya çıkarıyor.

KADINLARA YÖNELİK HALIFAX TASARIMIYLA CESUR OLUN

Halifax, revaçta olan kedi gözü biçimine tarzlara yön veren bir dokunuş yaparak artırılmış işlevselliği ve günlük kullanıma yönelik ideal kavrayışı bir araya getiriyor.

Bizimle iletişim kur
ERIN BYRNES NORTH AMERICA PUBLIC RELATIONS, OAKLEY INC.
ERIN BYRNES NORTH AMERICA PUBLIC RELATIONS, OAKLEY INC.