“BE WHO YOU ARE” KAR KAMPANYASININ FİNAL BÖLÜMÜNDE, KAR SPORLARININ EN BÜYÜK YARIŞMASINDAN HEMEN ÖNCE, EŞSİZ HİKAYELER OAKLEY® SPORCULARINI BİR ARAYA GETİRİYOR

“BE WHO YOU ARE” KAR KAMPANYASININ FİNAL BÖLÜMÜNDE, KAR SPORLARININ EN BÜYÜK YARIŞMASINDAN HEMEN ÖNCE, EŞSİZ HİKAYELER OAKLEY® SPORCULARINI BİR ARAYA GETİRİYOR

Oakley® bugün, Team Oakley sporcuları Mikaela Shiffrin, Ståle Sandbech, Mark McMorris, Sage Kotsenburg, Henrik Harlaut ve Eileen Gu’nun boy gösterdiği “Be Who You Are” kampanyasının final bölümünün lansmanını yapıyor. Sezonun final bölümü, kış sporlarının küresel çaptaki en büyük yarışmasından önce Team Oakley’nin kar sporcularından bazılarını Unity Anthem (Birlik Marşı) adlı kısa film için bir araya getiriyor ve hepimize bizi bir araya getiren unsurun, bireysel yolculuklarımızın eşsizliği olduğunu hatırlatıyor.  

Oakley’nin hazırladığı Unity Anthem, kayma yamaçlarına çıkan altı sporcuyu ele alarak bu sporcuların yaptıkları spora yönelik özgün yaklaşımlarını vurguluyor ve her birinin bugün oldukları yere gelmek için aldıkları eşsiz yolun ilk elden tanıklığını paylaşıyor. Oakley’nin eşsiz olma ve kendin olma idealini benimseyen bu birinci sınıf sporcular grubunu öne çıkaran kısa film, bireysel ve kolektif anlamda üstün bir düzeye ulaşabilmek için birbirine yaslanmanın önemini vurguluyor. 

Oakley Global Marka Direktörü Caio Amato,“Sporu ve sporun insanların hayatında dönüşüm yaratma gücünü takdir etme vakti geldi, özellikle de son yıllarda yaşadığımız tüm o zorlukların ardından,” diyor.

“Spor bize tüm meselenin galibiyet, yetenek ya da zaferden ibaret olmadığını öğretiyor. Mağlubiyetler de kesinlikle kaçınılmaz. Her zaman için kendimizi yalnız ve hatta çökmüş hissettiğimiz anlar oluyor. Fakat tüm bunlarla beraber spor bize defalarca şunu kanıtlıyor: Üstünlük seviyesine en güçlü olmakla ulaşılmıyor, sonucu ne kadar güçlü geri dönebildiğiniz belirliyor. Bu noktada her galibiyet, daha dayanıklı, daha güçlü ve değerlerinize daha bağlı şekilde tekrar ayağa kalkmak için bir fırsata dönüşüyor.

Sonuçta başarılarımız ancak hayallerimiz kadar büyük olabilir, tek gereken kendimize inanmak ve kendimiz olmaktır, sonra o hayaller gerçeğe döner.”

Oakley, Unity Anthem’in yanı sıra dağda veya başka ortamlarda karşılaşılabilecek çok çeşitli zorlu koşula uygun soğuk hava aksesuarlarından oluşan Unity Koleksiyonunun da lansmanını yapıyor. Koleksiyonda Oakley’nin üç popüler koruyucu gözlük stili (Line Miner, Flight Deck ve Flight Path), spor performansı ve yaşam tarzı için tasarlanmış dört gözlük stilinden oluşan bir seçki (HSTN, Jawbreaker, Radar, EV Path, Radarlock ve Encoder), ayrıca iki kask (ARC5 Pro ve MOD1 Pro) yer alıyor ve hepsi yeni canlı renk seçenekleriyle sunuluyor. 

Koruyucu gözlükler, bu aksesuar türünde ilk kez kullanılan yeni bir Prizm™ cam rengi olan Prizm™ Snow Kırmızı Altın renginde sunuluyor. Oakley’nin tescilli Prizm Cam Teknolojisi, spesifik ortamlarda rengi ve kontrastı zenginleştirerek daha fazla detay elde etmek için tasarlandı. Prizm Snow camlar, dağda farklı ışık koşullarında kontrastı ve netliği geliştirmeye yardımcı olacak renklere sahip. Tüm koruyucu gözlük stillerinde sunulan özel örme bant tasarımı, dünyanın en büyük yarışma sahasında bir araya gelen sporcular topluluğunu temsil ediyor, iplerdeki her bir renk de her bir sporcunun zirveye olan yolculuğunu düşündürüyor.

Oakley Unity Koleksiyonunun, birçok güvenlik özelliği ve galaksi temalı çarpıcı bir boya katmanıyla tasarlanan kaskları, kendilerine çizdikleri yolda ilerlerken güvenliklerinden asla ödün vermeyen motorcular ve bisikletçiler için parlak bir gelecek sunuyor. Galaksi pigmenti güneşte canlı bir şekilde parlıyor ve hayatınızda motivasyon kaynağınız olan sonsuz olasılığı temsil ediyor.

İster bölgenizde bulunan dağda motor veya bisiklet sürün ister en büyük yarışmalara katılın, Oakley’nin Unity Koleksiyonu, her seviyeden ve deneyimden sporculara ilham veriyor, onların tutkularını ateşliyor ve kendileri olabilmeleri için onlara güç veriyor. Ancak tek tek bireyleri takdir ettiğimizde birliğe ilham verebiliriz.

Oakley’nin “Be Who You Are” kar kampanyasının final bölümünü 20 Ocak Perşembe günü saat 19.00’dan itibaren @Oakley Instagram sayfasında izleyebilir, Oakley’nin Unity Koleksiyonu ürünlerini Oakley web sitesinden satın alabilirsiniz.

Oakley Inc. Hakkında

1975 yılında kurulan ve merkezi Güney California’da bulunan Oakley, dünyanın önde gelen ürün tasarımı ve spor performansı markalarından biridir. 800’den fazla patenti olan Oakley, büyük işlere ilham veren ürünler ve deneyimler yaratmak için tasarım ve yeniliği kullanmaya takıntılı yaratıcılar, mucitler, idealistler ve bilim adamlarından oluşan bir kültürdür. Bu felsefe, dünya çapında sporcuların mümkün olan en üst düzeyde rekabet etmek için güvendikleri ürünler sayesinde Oakley’yi piyasanın en ikonik ve eşsiz markalarından biri hâline getirdi. Oakley, markanın tüm güneş gözlükleri, reçeteli gözlükleri ve premium gözlüklerine entegre edilmiş, darbe direnci ve UV korumasının yanı sıra benzersiz netlik ve hassasiyet özellikleri bulunan High Definition Optics® lensleriyle bilinir. Oakley, dünyanın önde gelen spor gözlük markalarından biri olarak bulunduğu konumu giyim ve aksesuar alanlarına da genişletti. Oakley’nin erkekler ve kadınlar için Spor Performansına hitap eden, Yaşam Tarzına sahip ve Aktif tüketicilerin ilgisini çeken ürün yelpazeleri vardır. Oakley, Luxottica Group’un bir yan kuruluşudur. Ayrıntılı bilgi için:  www.oakley.com.

Oakley®, Oakley, Inc. şirketinin ticari markasıdır.

© 2016 Oakley, Inc. Tüm hakları saklıdır.

Bizimle iletişim kur
CLAIRE BARRY OAKLEY GLOBAL PR DIRECTOR
CLAIRE BARRY OAKLEY GLOBAL PR DIRECTOR