WSZYSTKO, CZEGO POTRZEBUJESZ, NIC PONAD TO: OAKLEY PRZEDSTAWIA MODEL RE:SUBZERO

WSZYSTKO, CZEGO POTRZEBUJESZ, NIC PONAD TO: OAKLEY PRZEDSTAWIA MODEL RE:SUBZERO

30 lat innowacji zawartych w 24 gramach, dzięki którym niekończąca się droga do samodoskonalenia staje się lżejsza

Dziś firma Oakley® otwiera kolejny rozdział innowacji z modelem Re:SubZero. To zaawansowane i lekkie oprawki stworzone z myślą o noszeniu podczas biegania, treningu i wszelkiego wysiłku dokonywanego na drodze do samodoskonalenia. Dzięki zastosowaniu przełomowej w branży konstrukcji PhysioMorphic model Re:SubZero zapewnia użytkownikom wszystko, czego potrzebują, aby skupić się na danej chwili i patrzeć w przyszłość z mniejszym obciążeniem pojedynczej oprawki. Wyposażone w innowacje i ważące jedynie 24 gramy: masz wrażenie, że nie nosisz okularów, ale dysponujesz wszystkim, co potrzebne, aby skierować swoją energię i ruszyć do przodu.  

Sport zapewnia ścieżkę do zdrowszego i lżejszego życia. To przekonanie było inspiracją w tworzeniu modelu Re:SubZero – oprawek, które można nosić podczas biegania, treningu lub zwyczajnej aktywności fizycznej poza tradycyjnym boiskiem. Model Re:SubZero wchodzi na rynek z misją, aby czerpać korzyści z ruchu, bez względu na to, gdzie się zaczyna lub kończy Twoja droga. Oprawki zostały opracowane z myślą o wszystkich, którzy lubią aktywność fizyczną i doskonalą swoje życie poprzez sport. Waga zaledwie 24 gramów sprawia, że oprawki są doskonałym, lekkim towarzyszem w trakcie i po aktywności fizycznej oraz przed nią i jednoczą nas w trwającej drodze do samodoskonalenia.  

„W czasach takich jak te, w których żyjemy, mamy obowiązek inspirować ludzi do wykorzystywania sportu jako platformy do lepszego życia, do budowania lepszej społeczności, a także do budowania lepszego świata. Sport przynosi ulgę, jednoczy, uzdrawia i zmienia”, powiedział Caio Amato, globalny dyrektor ds. marketingu Oakley. „RE:SUBZERO to wynik naszej obsesji związanej z tworzeniem doskonałych wrażeń dla konsumentów, aby zmniejszyć ciężar, jaki każdy z nich nosi, bez względu na poziom. To 30 lat innowacji umieszczonych w 24 gramach! Bardzo lekkie i wszechstronne doświadczenie na drodze do poszukiwania najlepszej wersji siebie”. 

Nowe okulary są wyposażone w technologie, które oferuje wyłącznie marka Oakley.  Oprawki zawierają konstrukcję PhysioMorphic, branżową rewolucję, która umożliwia projektowanie soczewek dostosowanych do kształtu twarzy i wytrzymałych w kluczowych obszarach naśladujących strukturalne właściwości oprawek. Czerpiąc inspirację z ludzkich doświadczeń oraz z praw natury, konstrukcja PhysioMorphic umożliwia projektowanie okularów bez żadnych ograniczeń oraz tworzenie soczewek o dowolnych kształtach. Ta wyjątkowa cecha zapewnia wygodną konstrukcję i dopasowanie podobne do maski bez ograniczeń charakterystycznych dla oprawek. 

Wyjątkowe mocowanie szkieł wykorzystuje ikonę Oakley do połączenia szkła, nitu, zausznika i ikony w jedną niepowtarzalną całość. Okulary przeciwsłoneczne są wyposażone w technologię szkieł Prizm™, opracowaną w celu zwiększenia koloru i kontrastu w wyjątkowej konstrukcji soczewki, a dwa noski Unobtainium® o różnej grubości i głębokości umożliwiają idealne dopasowanie i zapobiegają ślizganiu się oprawek. 

Model Re:SubZero został pokazany globalnej społeczności Oakley za pomocą rozszerzonej rzeczywistości, która umożliwiła bliskie zapoznanie się z nowoczesną technologią i zaprezentowała niezwykle lekkie okulary naszpikowane innowacjami. Korzystając z telefonów komórkowych, widzowie za pomocą grafiki rozszerzonej rzeczywistości otrzymali dużą dawkę wiedzy oraz podsumowanie procesu projektowania każdego elementu oprawek. Okulary przeciwsłoneczne są pakowane w unoszące się opakowanie, które podkreśla niezwykle lekką konstrukcję. 

Model Re:SubZero wchodzi na rynek zaledwie kilka tygodni po wprowadzeniu modelu Sub Zero – oprawek będących częścią platformy MUZM, która reinterpretuje kultowe i archiwalne produkty, dostosowując je do dzisiejszych potrzeb.  

Model Re:SubZero firmy Oakley będzie dostępny na stronie internetowej Oakley oraz w wybranych sklepach Oakley od 12 maja od godz. 18:00 CET. Zobacz Aori Nishimurę, Aarona Jonesa i Andre De Grasse, sportowców Team Oakley, którzy biorą udział w kampanii promocyjnej na kanale Oakley YouTube @oakley #resubzero. 

Skontaktuj się z nami
CLAIRE BARRY OAKLEY GLOBAL PR DIRECTOR
CLAIRE BARRY OAKLEY GLOBAL PR DIRECTOR