קמפיין סגנון החיים של OAKLEY הוא גדול מכל המסגרת (והתהילה)שילוב של ספורט ותרבות שעובר דרך עדשות BXTR, צללית מורשת קלאסית, המעוצבת מחדש עם עיצוב מתקדם

קמפיין סגנון החיים של OAKLEY הוא גדול מכל המסגרת (והתהילה)שילוב של ספורט ותרבות שעובר דרך עדשות BXTR, צללית מורשת קלאסית, המעוצבת מחדש עם עיצוב מתקדם

בסרטי הקמפיין מככבים ספורטאי צוות Oakley: קיליאן אמבפה, דמיאן לילארד ואלכסיה פוטלאס – לצד האנשים החדשים שנוספו לסגל המותג: טריניטי רודמן ופאולו באנצ'רו

כמה פעמים ראינו משהו ולקחנו אותו כפשוטו? האמת היא שלכולנו יש נטייה לשפוט ספר לפי העטיפה/הכריכה שלו – זה הטבע האנושי. ב-‎ Oakley®‎אנחנו הולכים מעבר לידוע, וממש מעוניינים לספר את כל הסיפור כולו. כי בדיוק כמו משקפי השמש שלנו, אנשים הם הרבה יותר מסתם דבר אחד. ספורטאים יכולים להיות מוזיקאים. אנשי עסקים שגולשים על הגלים. רופאי שיניים יכולים להיות שחקני מחשב. לגלות מה מניע כל אחד מאתנו בחיים, פותח לנו עולם שלם חדש של אפשרויות. אנחנו לא מסתפקים רק בלראות את מה שנמצא ממש מולנו, אנחנו רוצים לחקור את הלא נודע – זו הדרך של Oakley.

קמפיין סגנון החיים לשנת 2023 מציג את BXTR ו-‎ ,‏HSTNשניהם נולדו במוחם של מעצבי Oakley ואוהדיו של המותג, שפיתחו יחד סגנונות הנצבים בצומת של ספורט ותרבות.

משקפי BXTR מציעים עיצוב בצורת מגן וזרועות רקה מודרניות בצורת הדק, שבאו בהשראת משקפי השמש המקוריים של Oakley Razor Blade, בשילוב עם סגנון מודרני להעצמת האינדיבידואליות. משקפי HSTN הם אבולוציה של משקפי השמש המקוריים שהוצגו לראשונה על ידי Oakley בשנת 2021, ומציעים את אותם עיצוב מתקדם ותכונות מורשת קלאסיות כמו במקור, כולל עדשות עגולות מודרניות מרשימות וזרועות רקה מודרניות בצורת הדק. שני הסגנונות בונים על מקורותיה ומורשתה של Oakley ונשענים על המשמעות התרבותית שהוענקה להם במהלך יצירתם הראשונית כדי לספר סיפור על זהות, משמעות ואותנטיות.

באמצעות קמפיין סגנון החיים שלה לשנת 2023, Oakley מאמצת את הדברים החשובים לספורטאים שלנו גם על המגרש וגם מחוצה לו. סדרת סרטים בכיכובם של ספורטאי צוות Oakley מציגה דרך הפריימים שלהם כיצד אנשים מתאחדים כדי להמחיש את האמת שתמיד יש "יותר ממה שנראה לעין". הנה מה שספורטאי צוות Oakley אמרו לנו:

  • קיליאן אמבפה: "אנשים אולי חושבים שאני חי ונושם כדורגל, אבל זה רק חלק מהסיפור שלי. מחוץ למגרש, אני רוצה לתת השראה לדור הבא ולעזור להם להגשים את החלומות שלהם, גדולים ככל שיהיו. הקרן שלי, בהשראת KM, מעצימה בני נוער להשיג את מטרותיהם ולהעניק משמעות לתחומי התענינות שלהם. בין אם על המגרש או מחוצה לו, אני רוצה לעודד ילדים לחלום בגדול – כי אחרי הכול, לחלום בגדול זו הדרך שבה הגעתי למקום שבו אני נמצא".
  • דמיאן לילארד:  "כדורסל זה מה שאני עושה, אבל זה לא כול מה שאני מהווה. מוזיקה תמיד הייתה עבורי מוצא לפורקן לביטוי עצמי ויצירתיות. כניסה לאולפן הקלטות עוזרת להביא איזון לחיים שלי, אני צריך להמשיך להצליח על המגרש. כשגדלתי, קיבלתי השראה ממנחים (‎(MCs כמו נאס וליל ויין, בדיוק כמו מהשחקנים האהובים עליי, ואני עדיין מקבל מהם השראה יצירתית. היכולת לפתח קריירה במוזיקה ובכדורסל מאפשרת לי להיות מי שאני, ובדרך שלי".
  • אלכסיה פוטלאס: "הגינות ושוויון בעולם הכדורגל הם הערכים העליונים עבורי. כל כך הרבה ספורטאיות גדולות סללו את הדרך לפניי, ולכן חשוב לי לחזק את הדור הבא כי בסופו של דבר הן יישאו את הלפיד של הספורט שלנו. אני מקווה שלא יזכרו אותי בזכות הגביעים או הבקעת השערים, אלא בזכות הפצת המסר שהמשחק היפה הזה מיועד לכולם".

 הקמפיין גם שם אור זרקורים על כוכב הכדורגל האמריקאי העולה טריניטי רודמן  וטירון השנה של NBA ב-‎2022-23 ‎פאולו באנצ'רו, שני הספורטאים החדשים שהצטרפו לסגל של צוות‎ ‏‎ .Oakley גם הגולש הברזילאי גבריאל מדינה, המחליק האגדי אישוד וויר,  והגולש האוסטרלי איתן יואינג מככבים.

על ידי קידום האותנטיות והביטוי העצמי שהספורטאים שלנו מביאים לכל דבר, לא רק לספורט שלהם, Oakley מראה שהצלחה אינה מוגבלת רק לרגעים רבי עוצמה על המגרש, אלא שהיא מניעה ספורטאים גם מחוצה לו.

 קמפיין סגנון החיים של Oakley לשנת 2023 יושק ברחבי העולם ב-16 במאי בשעה ‎ 18:00שעון קיץ מרכז אירופאי‎.‎ בדקו את ערוץ‎ ‏YouTube‎ ‎של‎ Oakley ‎כדי לצפות בסרטי קמפיין סגנון החיים, ובקרו ב- Oakley.com וכן בחנויות Oakley ברחבי העולם כדי לקנות BXTR ו-HSTN.

צור קשר אתנו
CLAIRE BARRY OAKLEY GLOBAL PR DIRECTOR
CLAIRE BARRY OAKLEY GLOBAL PR DIRECTOR