OVLÁDNĚTE SJEZDOVKY SE SNĚHOVOU KOLEKCÍ OAKLEY® 2023

OVLÁDNĚTE SJEZDOVKY SE SNĚHOVOU KOLEKCÍ OAKLEY® 2023

NEJNOVĚJŠÍ SOUPRAVY VYVINUTÉ VE SPOLUPRÁCI SE SPORTOVCI SVĚTOVÉ ÚROVNĚ Z INICIATIVY TEAM OAKLEY JSOU SYNTÉZOU UMĚNÍ A INOVACE

Sněhová kolekce Oakley® 2023 vznikla spojením znalostí nashromážděných během let výroby vybavení určeného pro pohyb na sněhu s ničím nespoutanou kreativitou. Díky předním světovým šampionům zimních sportů, kteří přispěli svým nedostižným stylem a zkušenostmi v podávání vrcholných výkonů, dostává tato kolekce zážitky na novou úroveň. Kolekce Signature Series sportovců z iniciativy Team Oakley Mikaely Shiffrinové, Aleksandra Aamodta Kildea, Jamie Andersonové, Sageho Kotsenburga a Ståleho Sandbecha byly vytvořeny na základě poznatků a preferencí sportovců ve spojení s inspiracemi z oblasti stylu a nabízejí tak skutečně unikátní designy.

Ve spolupráci s našimi sportovci světové úrovně byla kolekce oděvů 2023 Snow navržena tak, aby zvýšila komfort v chladném počasí a neztrácela svou funkčnost ani v těch nejnáročnějších podmínkách. Nejnovější technologie materiálů v kombinaci s moderními střihy, bohatými funkčními detaily a odvážným stylem jsou důvodem, proč je tato kolekce tak přitažlivá pro vyznavače nejrůznějších horských dobrodružství. Ať zdoláváte vrcholy, sportujete v horských střediscích nebo objevujete neznámé končiny, tato řada oděvů vás zahrne pohodlím i v extrémních podmínkách.  Modely z kolekce oděvů se vyznačují prestižními technologiemi, konkrétně úpravami tkanin Gore-tex, FNDRY™, OProtect a Hydrofree DWR, které byly všechny pečlivě vybrány za účelem zpříjemnění zážitků z horských aktivit, neboť zajišťují funkčnost, komfort a ochranu před přírodními živly.

SIGNATURE SERIES MIKAELY SHIFFRINOVÉ

Podtrženo a sečteno: Mikaela Shiffrinová je absolutní jednička. Shiffrinová na začátku letošního roku vytřela všem zrak a dosáhla svého 87. vítězství ve Světovém poháru, což je rekordní počet v celé historii. Proto jsme oslavili její úspěchy vydáním její vlastní limitované edice Spindrift se zorníky z 24karátového zlata a její mantrou napsanou na stranici: „Always Be Faster Than The Boys” (A. B. F. T. T. B.) („Buď vždy rychlejší než kluci“).

Vzhledem k tomu, že je Mikaela Shiffrinová nejoceňovanější lyžařkou všech dob, bylo jen logické, že jsou její brýle Flight Deck Snow nabízeny ve dvou velikostech, aby seděly každému, kdo chce být co nejlepší. S barevnou paletou inspirovanou polární září a páskem, na němž se skví jasné dvouvrstvé logo Ellipse v námořnické modré a fialové barvě, aplikované technologií heat transfer, je tento styl připraven změnit hru stejně jako ona. Brýle s vlastním pouzdrem „microbag” z mikrovlákna zdobeným uměleckým motivem z pásku brýlí a podpisem Mikaely jsou vybaveny technologií Prizm™ Argon Iridium, abyste mohli využít veškerý potenciál všeho, co na vás v budoucnu čeká.

SIGNATURE SERIES ALEKSANDERA AAMODTA KILDEA

Aleksander Aamodt Kilde, známý svými stabilními, avšak dominantními výkony, dokáže vždy využít každou příležitost. Kilde je trojnásobným členem norského olympijského týmu, na svém kontě má 1x stříbrnou a 1x bronzovou olympijskou medaili. Jeho dráha ve Světovém poháru začala v roce 2014 a za posledních 9 let dosáhl 21x vítězství ve Světovém poháru, získal 1 celkový titul FIS a 4 tituly v disciplínách.

Kilde vyvinul v partnerské spolupráci se společností Oakley své originální brýle Flight Path,výsledek jeho inspirace slavnou vikingskou kulturou se symboly a vyobrazeními, které vzdávají poctu jeho severským předkům. Tento šampion v alpském lyžování si pro barvu obruby brýlí, které dokonale ladí s jeho helmou ARC5 Pro jak svým posazením, tak i funkčností, technologií i stylem, vybral barvu kovaného železa s leštěnými černými výstupky což je další poctou, tentokrát výstroji jeho skandinávských předků. Tyto brýle, uložené ve vlastním pouzdře „microbag” z mikrovlákna zdobeném detaily a jeho podpisem převzatými z pásku, jsou vybaveny zorníky Prizm™ Sapphire Iridium, připravenými vést vás po nejlepší trase.

SIGNATURE SERIES JAMIE ANDERSONOVÉ

S 21 medailemi z X Games a třemi olympijskými medailemi si Jamie Andersonová vydobyla pozici jedné z nejoceňovanějších snowboardistek v historii tohoto sportu. A její styl mimo sjezdovky je stejně dokonalý jako na nich.  Jamie je odvážnou závodnicí na sněhu, ale miluje také život mimo závodní tratě a mnozí ji znají jako ženu nekonvenčního myšlení, která se raduje z krásy přírody, ať se ocitne kdekoli. 

Jamie spojila pomyslné květinové dítě ve svém nitru s batikovaným vzorem v kombinaci se zbarvením srsti sněžného leoparda a pro brýle Signature Series Line Miner™ vytvořila vlastní osobitý design. Tyto brýle, uložené ve vlastním pouzdře „microbag” z mikrovlákna zdobeném jejími iniciálami a mantrou, jsou vybaveny zorníkem Prizm™ Black Iridium, který pro chvíle strávené na horách nabízí komfort a funkčnost. Její kolekce se zvířecím potiskem a batikou je doplněna helmou MOD5, skořepinovou bundou a kalhotami Reduct, vestou, mikinou, čepicí a palčáky pro všechny aktivity na svahu i mimo něj. 

SIGNATURE SERIES SAGEHO KOTSENBURGA
Sage Kotsenburg vyrůstal na horách, a proto se již v raném věku naučil jezdit na snowboardu. A to tak dobře, že na US Open debutoval ve 12 letech. V prostředí závodů rychle zdomácněl a na olympijských hrách v Soči v roce 2014 získal svou první zlatou medaili. I když jeho kariéra v soutěživém prostředí netrvala dlouho, jeho kariéra rozhodně nebyla krátká. Sage se rozhodl změnit disciplínu a vybral si backcountry, čehož jistě nelitoval. Od té doby dvakrát vyhrál titul Jezdec roku, nyní trénuje špičkové světové atlety v oblasti bezpečnosti backcountry, a neustále natáčí pro svůj další velký projekt. 

Kotsenburgův jedinečný a kreativní styl vedl k vývoji brýlí Signature Series Line Miner™, které odrážejí jeho osobní styl, jsou opatřeny páskem připomínajícím svou strukturou manšestr, závodními pruhy ve vintage stylu a zorníky Prizm™ Sage Gold Iridium, které zajišťují viditelnost v jakýchkoli světelných podmínkách. Kotsenburgova týmová kolekce nachází inspiraci v minulosti, zejména v bundách z 90. let, a obsahuje designové prvky, které byly synonymem této éry. Kolekce zahrnuje systém vrstvení pro ty, kdo mají před sebou dlouhý den, a také skořepinové kalhoty, palčáky a čepice z udržitelných tkanin a úprav. Barevnou paletu inspirovanou outdoorem doplňuje přilba MOD5 v lovecké zelené a matné černé barvě, s kompletně novým designem, aby udržela krok s nekonečnou touhou objevovat na horách stále více.

SIGNATURE SERIES STÅLEHO SANDBECHA

Ståle Sandbech zná jen jeden styl jízdy: VELKÝ. Čtyřnásobný olympijský vítěz, který na olympijských hrách v Soči v roce 2014 vybojoval pro své rodné Norsko stříbrnou medaili, má díky mistrnému zvládnutí disciplín big air a slopestyle plnou vitrínu trofejí a nadto se trvale zapsal do dějin snowboardingu.

Ståle zkoušel kombinace epoch, textur a barev, aby vytvořil brýle Signature Series Line Miner™, které by odpovídaly jeho stylu. Jsou vybaveny technologií Prizm™ Torch Iridum vytvořenou tak, aby maximálně usnadnila váš den na sněhu bez ohledu na podmínky. Jeho kolekce je dokonalou kombinací maskáčového vzhledu inspirovaného mraky s elastickými logy Oakley, což sortimentu dodává jedinečný a univerzální vzhled. Sandbechova kolekce je doplněna o All-Mountain helmu MOD3 a vysoce funkční oblečení včetně outdoorového vybavení, které si poradí s každou nepřízní počasí na sjezdovkách.

Celá kolekce Oakley® 2023 Snow Collection bude nabízena v prodejnách Oakley a na Oakley.com.

Kontaktujte nás
CLAIRE BARRY OAKLEY GLOBAL PR DIRECTOR
CLAIRE BARRY OAKLEY GLOBAL PR DIRECTOR