OAKLEY® UVÁDÍ NA TRH NOVOU KOLEKCI PRO ZIMNÍ SPORTY 2022, KTEROU VYTVOŘILI A NAVRHLI PŘEDNÍ SPORTOVCI

OAKLEY® UVÁDÍ NA TRH NOVOU KOLEKCI PRO ZIMNÍ SPORTY 2022, KTEROU VYTVOŘILI A NAVRHLI PŘEDNÍ SPORTOVCI

Kolekce Oakley® pro zimní sporty 2022 byla vytvořena v tandemu se soupiskou sportovců na mistrovské úrovni Teamu Oakley. Kolekce představuje oddanost a neúnavné sledování technologií, designů a funkčností ovlivněných sportovci, a to jak na horách, tak pod horami. Kolekce 2022, která je k dispozici v jedinečných barevných kombinacích a vzorech, vybízí své nositele, aby byli tím, kým jsou, a zároveň bez problémů povýšili svou výkonnost díky funkčnosti a elegantní estetice. Kromě této kolekce Oakley zveřejňuje sérii videí Be Who You Are, která ukazují různé sportovce z Teamu Oakley věnující se sportům na sněhu, na jejich cestě k sebezdokonalování ve sportu i mimo sport.

Kolekce pro zimní sporty 2022, která využívá nejnovějších poznatků z technologie, designu a výroby tkanin, předvádí závazek společnosti Oakley vytvářet prvotřídní oblečení pro zimní sporty, motivované samotnými sportovci. Letošní kolekce zahrnuje různé zimní styly pod záštitou sportovců z Teamu Oakley, jako Mikaela Shiffrin, Aleksander Aamodt Kilde, Jamie Anderson, Sage Kotsenburg a Ståle Sandbech. Kompletní sortiment prvotřídních brýlí, helem, bund, kalhot, vest a zimních doplňků je vyroben z technických tkanin s vynikajícími vlastnostmi a vyznačuje se detaily inspirovanými sportovci a účelným designem. Výsledná kolekce osloví ty, kdo očekávají od sebe a od své zimní výbavy to nejlepší v těch nejnáročnějších podmínkách.

MIKAELA SHIFFRIN

Mikaela Shiffrin si během svých 12 sezón profesionálního alpského lyžování vybudovala pozici jedné z nejlepších lyžařek všech dob. Tato mistryně byla partnerkou značky Oakley pro charakteristickou řadu brýlí Flight Deck, která čerpala inspiraci z přírodního divu polární záře. Díky bezobroučkovému designu inspirovanému hledím helmy bojových pilotů a širokoúhlým čočkám Prizm Jade Iridium brýle Flight Deck Mikaely Shiffrin maximálně zvětší vaše zorné pole, takže vám na svazích neunikne jediný okamžik. Barevná paleta brýlí Flight Deck Mikaely Shiffrin kombinuje různé odstíny modré a světle purpurové a vzor na řemínku odráží zářivá tančící světla polární záře. 

ALEKSANDER AAMODT KILDE

Aleksander Aamodt Kilde dál dominuje díky svým sportovním schopnostem, které nejsou z tohoto světa. Impozantní norský lyžař se přidal k týmu Oakley se svými charakteristickými brýlemi Flight Path s čočkami Prizm Sapphire Iridium usazenými v rámu s polovičními obroučkami, které snižují odpor a poskytují nepřerušované proudění vzduchu. Kildeovy brýle se vyznačují grafickým tématem znázorňujícím vikinské symboly neboli „runy“, ke kterým inspiroval jeho severský původ. Tento lyžař spolupracoval se značkou Oakley i loni, kdy vytvořil a vyvinul svou helmu ARC5 se skořepinou z kompozitu M-Forge s unikátním designem zadní části chránící krk a tělo v kompromisních polohách během sportu, ve které ho můžeme vidět i v této nové kampani.

JAMIE ANDERSON

Jamie Anderson je známá jako jedna z nejlepších snowboardistek světa a je k tomu dobrý důvod. Trojnásobná držitelka olympijské medaile navrhla svou sportovní kolekci oblečení pro Oakley, která se vyznačuje unikátním šátkovým vzorem, který v kombinaci s batikou vytváří potisk odrážející její lásku k zimě i k pláži. Její bunda TC Aurora RC Insulated Jacket se vyznačuje odolným vodoodpudivým povrchem, jenž vás udrží v suchu a pohodlí i v drsných podmínkách. Moderní design bundy TC Aurora RC Insulated Jacket se opakuje i na lacláčích TC Dharma Softshell Bib, zhotovených ze stejného celostrečového materiálu s odolným a vodoodpudivým povrchem, který poskytuje lepší rozsah pohybu. Nastavitelné šle a elastický pásek na suchý zip zajišťují trvalé pohodlí. Sebevědomý a vysoce módní design sportovní kolekce Jamie Anderson poskytuje svému nositeli pohodlí při nejrůznějších aktivitách za extrémního počasí a podmínek.

Model Jamie Anderson od hlavy k patě doplňují charakteristické brýle Line Miner s čočkami Prizm Black Iridum, nabízející tvar, funkčnost a styl, který ladí s její kolekcí oblečení. Spolu s helmou MOD5 v Silver White Poseidon tvoří sportovní kolekce Jamie Anderson kompletní model oblečení a doplňků pro zimní sporty v barevné paletě, která je odrazem její ženské síly, odhodlanosti a hravosti.  

SAGE KOTSENBURG

Od pěti let, kdy se začal učit na snowboardu, po debut na US Open v pouhých 12, byla dráha Sageho Kotsenburga, kdykoli si stoupl na prkno, vždy unikátní. Snowboardista ze zapadákova někde v Utahu se vrátil domů pro inspiraci ke své charakteristické řadě Line Miner L. Na řemínku brýlí je zobrazena topografická mapa pohoří Wasatch, která vytváří iluzi pohybu. Kotsenburgovy brýle jsou opatřeny čočkami Prizm Sage Gold Iridium v univerzálním odstínu, který zvyšuje kontrast, takže vidíte větší detaily. Spolu s helmou MOD5 s hybridním designem skořepiny z materiálu Dura-Matter Mix pro zajištění stability tvoří duo, které je skvělou kombinací pro den věnovaný prozkoumávání odlehlých oblastí.

Kotsenburgova sportovní kolekce zahrnuje také oblečení v živé škále červené a černé do jakýchkoli horských podmínek. Ať už se vydáte na túru přes zasněžený hřbet, nebo se pustíte na snowboardu či na lyžích po své oblíbené sjezdovce, bunda TC Earth Shell Jacket vám pomůže vyčnívat z davu díky stylové vnější vrstvě. Pokročilá vodotěsná technologie a strečová tkanina vás udrží v suchu a pohybu a zajistí vám větší komfort a mobilitu. Skvělý outfit pro den na svazích vytvoří společně s kalhotami TC Earth Shell Pant, které se vyznačují stejnou vodotěsnou technologií pro celkovou ochranu a větracími otvory na vnitřní straně stehen pro rychlé ochlazení, když začíná být horko. Kotsenburgova sportovní kolekce zahrnuje vysoce stylové kousky oděvu, které vám poslouží za všech okolností.

STÅLE SANDBECH

Ståle Sandbech je známý svým osobitým stylem a také svým velkorysým přístupem, ať to stojí, co to stojí. Jeho sportovní kolekce 2022 zahrnuje vysoce funkční svrchní ošacení, které čerpá inspiraci z drzých začátků značky Oakley, ke které Ståle přidal něco ze sebe. Bunda TC Gunn 2.0 RC Shell Jacket má vysoce odolný vodoodpudivý povrch opatřený úchvatným potiskem, což z této bundy dělá prvotřídní volbu do chladných vlhkých podmínek. Díky zateplené konstrukci a nastavitelnému střihu, které poskytují teplo a chrání proti živlům, budete moct lépe prozkoumávat hory za jakéhokoli počasí. Pokud chcete povznést svou výkonnost na vyšší úroveň, dál nehledejte a sáhněte po lacláčích TC Gunn 2.0 RC Bib. Se svým vodoodpudivým povrchem, lepenými švy a vodotěsnými kapsami dodávají lacláče TC Gunn 2.0 RC Bib vaší zimní výbavě styl a funkci.

Sandbechova sportovní kolekce je doplněna charakteristickou řadou brýlí Line Miner s čočkami Prizm Black Iridium, které vám pomohou vidět v horách kontrasty a poprat se s různými světelnými a sněhovými podmínkami. Sandbech vylepšil svůj dřívější design brýlí aktualizovaným potiskem prasklin, pružnou páskou a logy ve tvaru lebek, které reflektují odkaz značky Oakley. Spolu s helmou MOD1 PRO, která se vyznačuje konstrukcí Dura-Matter pro celkovou odolnost, je Sandbechova sportovní kolekce kompaktním výběrem vysoce funkčního ošacení a doplňků, které odrážejí jeho unikátní energii.

Od 10. listopadu si nalaďte kanál Oakley na Instagramu a YouTube a podívejte se na sérii videí k zimní kolekci 2022 Be Who You Are. Kolekce Oakley pro zimní sporty 2022 bude k dostání v obchodech a na Oakley.com.

Kontaktujte nás
CLAIRE BARRY OAKLEY GLOBAL PR DIRECTOR
CLAIRE BARRY OAKLEY GLOBAL PR DIRECTOR