OAKLEY® PRZEDSTAWIA MOD7 WYPOSAŻONY W PRZEŁOMOWĄ TECHNOLOGIĘ SECURE-CONNECT ORAZ ZINTEGROWANY DESIGN.

OAKLEY® PRZEDSTAWIA MOD7 WYPOSAŻONY W PRZEŁOMOWĄ TECHNOLOGIĘ SECURE-CONNECT ORAZ ZINTEGROWANY DESIGN.

Oakley® wprowadza na rynek swój najnowszy kask narciarski MOD7. Wyposażony w wykonany zgodnie z pionierską technologią zintegrowany wizjer model kasku narciarskiego MOD7, przeznaczony do użytku w warunkach ekstremalnych, to idealny przykład opracowywanego przez markę Oakley przez ostatnie sześć lat autorskiego procesu produkcyjnego, harmonijnie łączącego w sobie pomysłowość koncepcji, skrupulatność projektowania, staranność wykonania oraz drobiazgowość testowania. Bez względu na to, czy model MOD7 jest użytkowany na stoku czy poza nim, charakteryzujące go połączenie najlepszych cech gogli oraz kasku czyni go idealnym towarzyszem miłośników ekstremalnych doznań w każdym górskim terenie.

Model MOD7 został wyposażony w innowacyjne rozwiązanie Oakley: Secure-Connect. Jest to magnetyczny system umożliwiający użytkownikom kasku łatwe odsuwanie wizjera z pola widzenia w trakcie jazdy i umieszczanie go na czołowej części kasku, jak w przypadku gogli. Dzięki zastosowanej w modelu MOD7 technologii Secure-Connect zarówno narciarze, jak i snowboardziści, bez względu na poziom umiejętności, mają możliwość korzystania z najlepszego modelu gogli sportowych Oakley wyposażonych w niezwykle łatwy w użytkowaniu wizjer oraz technologię Prizm™ poprawiającą kontrast oraz klarowność widzenia, ułatwiającą dostrzeganie szczegółów oraz przeszkód w śniegu, co znacznie poprawia bezpieczeństwo jazdy.

Znajdujący się z boku kasku przycisk umożliwiający dostosowanie siły przylegania gogli do twarzy pozwala uzyskać jeszcze lepsze dopasowanie, co sprawia, że MOD7 będzie bez wątpienia najlepszym kaskiem narciarskim do zadań ekstremalnych w tym sezonie. Dodatkowo świetnie sprawdzające się w praktyce zintegrowane połączenie kasku z wizjerem oraz gogli to przykład przełomowego podejścia do kwestii rozwiązań optycznych dla sportowców, które stanie się bez wątpienia wyznacznikiem nowych standardów w tej dziedzinie.

 • SECURE-CONNECT: wiodąca technologia firmy Oakley – Secure- Connect – płynnie łączy ze sobą gogle i kask dla zapewnienia użytkownikowi całkowicie nowych wrażeń. Secure- Connect pozwala bezpiecznie zamocować gogle do kasku, w sposób magnetyczny i mechaniczny, podczas użytkowania i w pozycji uniesionej.
 • WBUDOWANE GOGLE Z TECHNOLOGIĄ PRIZM™: wbudowane gogle zostały wyposażone w podwójne soczewki z technologią Prizm, aby wzmocnić kontrast i wyrazistość w celu lepszej widoczności konturów śniegu i tekstury oraz przeszkód, a także wewnętrzne soczewki zapobiegające zaparowaniu.
 • DOPASOWANIE GOGLI: z boku kasku został umieszczony przycisk regulujący, który pozwala na opuszczenie gogli na twarz użytkownika, aby zapewnić dopasowaną i komfortową ochronę.
 • PRZYCISK DO ODPINANIA GOGLI: umieszczony po obu stronach wbudowanych gogli przycisk pozwala odpiąć gogle od kasku, zarówno podczas użytkowania, jak i w pozycji uniesionej.
 • STREFA POZYCJONOWANIA GOGLI: ulokowana w górnej przedniej części kasku strefa pozycjonowania gogli pozwala intuicyjnie unieść gogle, tak jak w przypadku tradycyjnych gogli, przy użyciu technologii Secure-Connect.
 • SKORUPA Z MIESZANKI DURA MATTER: hybrydowa konstrukcja wykonana z wytrzymałego materiału DURA MATTER oraz klasycznego lekkiego poliwęglanu zapewnia komfortowe użytkowanie i została zastosowana w wybranych, strategicznych obszarach kasku.
 • SKULL MATRIX: unikalna cecha, łącząca w sobie dopasowanie i ochronę, która pozwala wewnętrznemu systemowi retencji na ułożenie się wokół głowy użytkownika we wszystkich kierunkach, zapewniając tym samym bezpieczeństwo i komfort.
 • SYSTEM BEZPIECZEŃSTWA MIPS®: redukuje siły odśrodkowe spowodowane uderzeniami w głowę pod kątem.
 • POLARTEC® POWER GRID™: pochłaniająca wilgoć, wymienna i nadająca się do prania, wentylowana wyściółka profilowana trójwymiarowo, dopasowana do kształtu głowy użytkownika.
 • SYSTEM REGULACJI BOA® 360: w pełni regulowana konstrukcja pozwalająca na idealne dopasowanie.
 • KLAMRA FIDLOCK®: bezszwowa magnetyczna klamra pozwalająca na zapięcie kasku w rękawicach.

Model MOD7 będzie dostępny w sprzedaży od 3 listopada w wybranych sklepach Oakley oraz u wybranych dystrybutorów produktów tej marki, a także na stronie internetowej Oakley.com.

Skontaktuj się z nami
CLAIRE BARRY OAKLEY GLOBAL PR DIRECTOR
CLAIRE BARRY OAKLEY GLOBAL PR DIRECTOR