כל מה שאתם צריכים‎: ‎ OAKLEYמשיקה את RE:SUBZERO

כל מה שאתם צריכים‎: ‎ OAKLEYמשיקה את RE:SUBZERO

30 שנים של חדשנות ארוזות ב-24 גרם כדי להקל על המסע האינסופי לשיפור-עצמי

היום, Oakley®‎ משיקה את הפרק הבא של החדשנות עם ה-‎ Re:SubZero,‎ ‎מסגרת מתקדמת וקלת משקל המיועדת להרכבה במהלך ריצה, אימון או בכל מאמץ שלכם לשיפור-עצמי‎. המותג Re:SubZero עושה שימוש בטכניקה הגיאומטרית, PhysioMorphic, פורצת הדרך בתעשייה. טכניקה זו מספקת לצרכנים את כל מה שהם צריכים כדי לנצור את הרגע ולהסתכל קדימה אל עבר עתיד קל יותר דמוי מסגרת יחידה‎. מצוידים בחדשנות ובמשקל של 24 גרם בלבד: תרגישו כאילו אתם לא מרכיבים כלום, ועדיין תהיו מצוידים בכל מה שצריך כדי לתעל את האנרגיה שלכם לנוע קדימה‎.

הספורט מספק דרך לאנשים ליצור חיים בריאים וקלים יותר‎. אמונה זו היא שהעניקה השראה ליצירת ה-Re:SubZero, מסגרת להרכבה בזמן ריצה, אימון או פשוט כשאתם רוצים להישאר פעילים מעבר לתחום המשחק המסורתי‎. Re:SubZero עוצב מתוך השאיפה לנצל את כל היתרונות של התנועה, ללא קשר למקום שבו המסע שלכם מתחיל או מסתיים‎. המסגרת תוכננה לכל מי שאוהב לנוע פיזית ולשפר את חייו באמצעות ספורט‎. במשקל של 24 גרם בלבד, המסגרת היא המלווה המושלם וקל המשקל לפעילויות מאומצות, ומאחדת את כולנו במסע המתמשך לשיפור עצמי‎.

‎"‎בזמנים כמו אלה שאנו חיים בהם, מוטלת עלינו החובה לעורר אנשים להשתמש בספורט כפלטפורמה לחיים טובים יותר, לטפח קהילה טובה יותר ובסופו של דבר ליצור עולם טוב יותר‎. ספורט מקל, מאחד, מרפא ומשנה לטובה"‎ ‎אמר קאיו אמאטו,‎ ‎ראש השיווק העולמי של Oakley.‎ ‎ "‎ RE:SUBZEROהוא התוצאה המבורכת של המאמץ שלנו ליצור חוויה נהדרת לצרכנים כדי להקל על המשקל הכבד שכל אחד מהם נושא, ללא קשר לרמות שלהם. המוצר הזה הוא תוצר של 30 שנה של חדשנות כבדה, ב-24 גרם בלבד! חוויה קלת משקל ורב-תכליתית כדי שתוכלו לממש את הגרסה הטובה ביותר של עצמכם"

המשקפיים החדשים עמוסים בטכנולוגיה שרק מותג כמו Oakley יכול לספק‎.  המסגרת כוללת גיאומטריה בטכניקתPhysioMorphic ‎, שחוללה מהפכה בתעשייה. היא מאפשרת עיצוב עדשה עם עטיפה מורחבת וקשיחות באזורי מפתח המחקים את המאפיינים המבניים של המסגרת‎. בהשראת החוויה האנושית כמו גם מחוקי הטבע, הגיאומטריה בטכניקתPhysioMorphic ‎, איפשרה לפתח משקפיים ועדשות ללא מגבלות צורה. תכונה ייחודית זו מביאה לעיצוב חלק והתאמה דמוית-מסכה מבלי לסבול מהמגבלות של מסגרת משקפיים טיפוסית‎.

לעדשה ישנה טכניקת הצמדה ייחודית, שמחברת אותה למסגרת ולחלקים האחרים ובכך משיגה עיצוב מיוחד במינו, שאינו זר לחברת Oakley האייקונית. משקפי השמש גם צוידו בטכנולוגיית Prizm™ Lens,‎ ‎שנועדה לשפר צבע וניגודיות בעיצוב עדשת המגן הייחודית שלה, בעוד ששתי רפידות אף של ‎ Unobtainium®‎בעובי ועומק שונים מאפשרים כוונון משתנה, התאמה מושלמת והרכבה ללא החלקה

‎ Re:SubZeroהושק בפני הקהילה הגלובלית של Oakley באמצעות מסע שמבקש לתמוך בשיפור המציאות, משקף את הגישה הטכנולוגית של המותג ומדגיש את החדשנות שמשקפיים קלי-משקל אלה מגלמים. על ידי שימוש במכשיר נייד, הצופים קיבלו ידע מעמיק וסיכום שלבי הפיתוח של כל אלמנט במסגרת באמצעות גרפיקה מדמה מציאות‎. משקפי השמש עצמם ארוזים בתוך תא צף כדי להדגיש את העיצוב הקל שלהם‎.

Re:SubZero מגיע שבועות ספורים לאחר ההשקה המחודשת של מוצר ה-Sub Zero של המותג, מסגרת שהיא חלק מפלטפורמת ה-MUZM, שמחייה ונותנת פרשנות עכשווית למוצרים ארכיוניים.

ה-Re:SubZero של Oakley יהיה זמין באתר של Oakley ובחנויות נבחרות של‎ Oakley ‎החל משעה 18:00 זמן CET ב-12 במאי. באותו הזמן תוכלו גם לצפות בספורטאי קבוצת Oakley, אאורי נישימורה, אהרון ג'ונס ואנדרה דה גראס בקמפיין שיעלה בערוץ ה-YouTube של Oakley‏ ‎@oakley #resubzero.

צור קשר אתנו
CLAIRE BARRY OAKLEY GLOBAL PR DIRECTOR
CLAIRE BARRY OAKLEY GLOBAL PR DIRECTOR