בואו לחוות את רגע ה-"WTF" שלכם עם PRIZM של OAKLEY:טכנולוגיית עדשות חדשנית שעוזרת לכם לדייק צבעים ולסנן הסחות דעת

בואו לחוות את רגע ה-"WTF" שלכם עם PRIZM של OAKLEY:טכנולוגיית עדשות חדשנית שעוזרת לכם לדייק צבעים ולסנן הסחות דעת

הסרט החדש יוצא החוצה ממעבדת החידושים אל השלג ורחובות העיר ומדגים את ה-PRIZM בפעולה דרך עיניהםשל ספורטאי צוות OAKLEY

הסרט החדש של Oakley מוציא את הצופים מהמעבדה כדי להראות להם את המדע מאחורי ה-Prizm בפעולה, תוך הדגשת הפרטים שיוצרים טכנולוגיה שבאמת משנה את כללי המשחק‎. ספורטאי צוות Oakley סייג' קוטסנבורג, קולבי סטיבנסון, קורי וויליאמס וסייג' אריקסון העמידו את Prizm למבחן. לכולם היה את רגע ההתפעלות שלהם, רגע ה-‎"WTF"‎ שלהם, בו העיניים שלהם נפקחו לרווחה והם נדהמו לחוות את ההשפעה של Prizm ממקור ראשון‎. בין אם זה על ההר או על הכביש, כל ספורטאי לוקח את כישוריו לשלב הבא עם טכנולוגיית עדשות Prizm. Oakley מזמינה את הצרכנים לנסות את‎ Prizm ‎ולחוות רגע‎ "WTF"‎ משלהם, תוך שהם נהנים מכל היתרונות שיש לה להציע בעולם האמיתי.

עשרות שנים של בדיקות מעבדה ומבחני שטח ברמה העולמית יצרו את טכנולוגיית העדשות של Prizm, שנוצרה עבור סביבות ספציפיות. טכנולוגיה זו משפרת באופן דרמטי את הפרטים כדי לספק כוונון צבע מדויק במיוחד תוך סינון הסחות הדעת עדשות‎ Prizm ‎מדגישות את הפרטים שצריך לראות, ומצמצמות את אלה שלא צריך.

במילים פשוטות, הן משפרות כל חוויה וחוויה‎.

  • גולש הסנובורד,‎ ‎סייג' קוטסנבורג, קורע בביצועים שלו בזכותPrizm Snow Rose Gold ‎,‎ ‎שמשפרת את הניגודיות ומאפשרת לו לראות קווים שאחרים לא יכולים‎;
  • גולש הסקי, קולבי סטיבנסון, כובש את ההר עם‎ Prizm Snow Argon,‎ ‎המספקת תפיסת עומק משופרת בתנאי תאורה חלשה‎;
  • רוכב האופניים, קורי וויליאמס, רוכב עם‎ Prizm Road ‎וכך מצליח להימנע מבורות, סדקים ומכשולים אחרים שאחרת היו מפריעים לו בדרך‎;
  • הגולש, סייג' אריקסון, מתלהב מה-Prizm Tungsten. עדשות עם תהודה מוגברת, ניגודיות והגברת צבע בזמן אמת‎.

‎"‎אפשר להסביר את המדע שעומד מאחורי הטכנולוגיה, אבל העובדה הפשוטה היא ש-Prizm חושפת פרטים שעין בלתי-מזוינת הייתה מפספסת אותם", אמר ריאן סיילור, סגן הנשיא לפיתוח מוצרים מתקדם ב-Oakley.

‎"‎בכל פעם שאחד מהספורטאים שלנו מרכיב מסגרת או משקפיים עם עדשות Prizm, תגובת‎ 'WTF' ‎הידועה מופיעה מיד על פניו‎. הרגע הייחודי הזה הוא תוצאה של שנים של מחקר, בדיקות וחדשנות מדוקדקים שהוקדשו כדי להבין כיצד ניתן לשפר את הראייה בסביבות מסוימות‎. מה שמייחד את Oakley הוא תשומת הלב לפרטים והאפשרות לדמיין מה עדשות יכולות לעשות."

טכנולוגיית העדשות Prizm זמינה במשקפי ומגני ספורט, משקפי שמש ומשקפי ראייה במרשם של Oakley. למידע נוסף על טכנולוגיית העדשות‎ Prizm ‎וכדי למצוא את עדשות‎ Prizm ‎הטובות ביותר שיתאימו לסגנון החיים שלכם, בקרו בכתובת Oakley.com וכן בכתובת ‎@Oakley.

צור קשר אתנו
CLAIRE BARRY GLOBAL PR DIRECTOR, OAKLEY
CLAIRE BARRY GLOBAL PR DIRECTOR, OAKLEY