בהשראת החיבור בין תרבות הרחוב והעיצוב, Oakley® משיקה את CMDN ו-HSTN

בהשראת החיבור בין תרבות הרחוב והעיצוב, Oakley® משיקה את CMDN ו-HSTN

 ו-HSTN מאת Oakley® הם תוצר של שקיעה אל תוך דפוסי החשיבה המתקדמים והרעיונות הלא-קונבנציונליים של השכונות הנושאות את שמם: Camden Town בלונדון ו-Houston Street בעיר ניו יורק. תוך עבודה עם חברי המותג בקהילות הסקייטינג והעיצוב, צוות המעצבים של Oakley חיפשו השראה למסגרות עם דפוסי החשיבה הפתוחים של שני יעדים אלו. התהליך כלל את יציאתה של Oakley למסע קולקטיבי עם אותם מאיצי-תרבות על מנת להבין מה עומד בלב הפועם של כל אחת מהשכונות. כתוצאה משיתוף פעולה זה, המוצרים מייצגים חתך רוחבי של התרבות והספורט באותו הרחוב, תוך התבססות על המוסיקה שמעצבת את הגישות שלנו, הספרים שנתנו השראה לרעיונות שלנו, והאנשים אשר אתגרו את כל מה שידענו והאמנו בו. 

אנו יודעים כי שינוי הוא הקבוע היחידי. Oakley מתבססת על עמודי התווך של רעיונאות והתפתחות. זהו לא רק האופן בו אנו שורדים, אלא גם משגשגים.    כך אנו מגדירים מחדש את הדבר הבא, את מה שאפשרי לעשות, ומה שמאפשר לכל אחד מאיתנו להיות מי שאנחנו. על ידי שילוב של עיצוב מתקדם ופורץ, CMDN ו-HSTN מספקים חוויית משקפיים  רלוונטיות תרבותית אשר מייצגת את האיכויות הייחודיות של כל אחד ואחד מאיתנו. 

CMDN

לפיתוח של CMDN, Oadley שאבה השראה מהזרמים התת-קרקעיים בתרבות עם קריצה למורשת של Oakley. התוצאה היא משקפי יוניסקס עם גישה מרעננת לדגמים האייקוניים עם עיצוב מתקדם אשר יסובב ראשים. CMDN מתאפיין בעדשות שדה ראייה רחבות , יחד עם מסגרת חזקה אך קלת משקל מסוג O Matter™ אשר עוזרת לספק עמידות ונוחות לאורך היום. ניתן להזמין גם עם טכנולוגיית Prizm™Lens אשר הונדסה כדי לשפר את הצבע והניגודיות.

HSTN

Oakley הכריזה על עיצוב מתקדם עם תכונות מסורתיות ב-HSTN, משקפי שמש ניטרליים מגדרית עם עדשות עגולות מודרניות ומרשימות. HSTN מתאפיינת בטכנולוגיית Prizm Lens, ומגיעות עם מחברי טריגר מודרניים. מסגרת O Matter קלת משקל ועמידה מסייעת לספק נוחות לאורך היום ומגיעה בשני גדלים להתאמה חלקה ונוחה יותר. HSTN זמינה עם עדשות Oakley Authentic Prescription אשר ניתן להתאים אישית לצרכי הראייה המדויקים שלך.

צור קשר אתנו
GIULIA SPINELLI GLOBAL PR SENIOR SPECIALIST, OAKLEY
GIULIA SPINELLI GLOBAL PR SENIOR SPECIALIST, OAKLEY